Новоспечені медалісти ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з хокею 3х3 Володимир Трошкін («Білий Барс - БВУФК 2004», тренери Костянтин Буценко, Олександр Бобкін та Віталій Литвиненко), який виборов звання чемпіона, та Денис Пасько - віцечемпіон найпрестижнішого молодіжного форуму Планети прокоментували пресслужбі Національного олімпійського комітету України свій історичний здобуток.

Сьогодні в столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, швейцарській Лозанні, відбулися півфінальні поєдинки хокейного турніру у форматі 3х3, де команди складаються зі спортсменів з різних країн.

Вчора, 13 січня, команда «червоних» здобула дві перемоги. За один ігровий день команда Дениса Паська піднялася на три позиції турнірної таблиці і, таким чином, стала третім півфіналістом.

Сторінка 1 із 3