Медальний дубль українців на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні-2020!

В столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор юні представники хокею 3х3 розіграли медалі.

Нагадаємо, що в рамках дебютного турніру у форматі 3х3 команди складалися зі спортсменів з різних країн.

Українські хлопці Володимир Трошкін у складі команди «Green», яка стала переможцем групового етапу, та Денис Пасько з «Red» впевнено пройшли попередній раунд змагань. Невипадково, саме «Green» та «Red» гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці – 2 олімпійські медалі для України!

Сьогодні у фінальному двобої найсильнішими були «зелені» й відповідно чемпіоном ЮОІ-2020 став наш Володимир Трошкін, який є вихованцем відділення хокею Броварського ВУФК та вистуває за команду «Білий Барс - БВУФК 2004» (тренери Костянтин Буценко, Олександр Бобкін та Віталій Литвиненко)! До того ж разом з Володимиром Трошкіним грали хоккеїсти з Люксембургу, Росії, Франції. Іспанії, Словенії, Гонконгу, Італії, Білорусі, Естонії, Норвегії, Чехії та Угорщини. А звання віцечемпіона виборов Денис Пасько (ДЮСШ №1 «Кривбасс»). Гра закінчилася з рахунком 10:4 на користь «зелених».

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав юних спортсменів та Федерацію хокею України з блискучим історичним звершенням, відзначивши справжній бійцівський характер хлопців й побажавши подальших олімпійських здобутків.

Наші гравці вже завтра о 17:40 прилетять до Києва. Усі бажаючі можуть зустріти чемпіонів у аеропорті «Бориспіль» термінал D.

За матеріалами НОК України