Перший період прогнозовано проходив за переваги господарів майданчику. Ця перевага вилилася у рахунок на табло 4:0. Двічі відзначився Юрій Качан, та по одному разу Денис Бородай та Назар Ружніков.

Головний тренер «Білого Барсу» Костянтин Буценко прокоментував прес-службі УХЛ результат сьогоднішнього поєдинку з київськими «Вовками»:

- Гра вийшла досить невидовищною, це не зовсім притаманне нам. Зазвичай ми граємо в видовищний хокей. Команді «Крижані Вовки» хотілося взяти реванш, бо це була друга гра поспіль між нами, і вони бажали реабілітуватися. І це їм вдалося. Вони вчинили нам дуже гарний опір. І тому за змістом гра вийшла напруженою та видовищною. Практично вийшла гра як у плейофф – коли кожна шайба, кожна помилка відразу стає на вагу золота або навпаки. Добре, шо ми змогли виграти цю гру і взяти три очки. Спромоглися в потрібний момент зібратися, хоча це було не просто.

Я висловлюю подяку всім хлопцям – усіх з перемогою!

Перший період команди провели абсолютно на рівних - жоден з клубів не дозволяв противникам довго володіти перевагою на майданчику, попутно атакуючи і створюючи гострі моменти.

- Гра була хорошою. Нашим суперникам вдалося реалізувати чисельну більшість, а ми не змогли цього зробити, тому й програли.

Це і є основною причиною поразки – суперник використовує свої моменти, а ми - ні. Ми сьогодні влучили і в поперечину, і в штангу, і до того ж ще й не реалізували буліт. Не йде шайба у ворота.

В першому періоді «барси» володіли ігровою перевагою і створювали багато гострих моментів, але реалізувати їх їм не вдалося. Перша третина гри завершилася безгольовою нічиєю.

У другому періоді господарі продовжували володіти ініціативою. На 24 хвилині гри «барси» отримали чисельну перевагу у складі. Тренери випустили на лід першу п’ятірку і не прогадали - Роман Благий точно завершив комбінацію своєї команди – 1:0!

Заключний відрізок зустрічі команди провели приблизно у рівній боротьбі. проте гольова удача була тільки на стороні «Білого Барса» - ще однією шайбою відзначився в середині періода Роман Благий – 2:0. При цьому за 7 хвилин до кінця третьої двадцятихвилинки «барси», граючи в більшості, пропустили гостру контратаку, в якій Микита Шабанов виходив один на один із голкіпером «барсів», і Максиму Ядловському нічого не залишалося, як порушити правила, за що він був покараний штрафним кидком. Але той же Микита Шабанов не зміг реалізувати свій шанс розмочити рахунок.

За звилину до закінчення матчу гості зняли воротаря, але нічого не змогли зробити, і гра закінчилася перемогою «Білого Барса» - 2:0.

«Білий Барс» - «Крижані Вовки» 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

1 грудня 2019 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 13:00

Судді: М. Урда, О. Дзюба, А. Заляшко

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Алексюк (А) - Логач, Ядловський - Васильєв, Таран (А) - Грицюк, Гребеник – Ромахін. Благий - Ружніков - Бабінець, Панченко - Куцевич (К) - Лесніков, Шиманський - Сімчук - Середницький, Грабовецький - Качан - Бородай.

«Крижані Вовки»: Хапков (Романов). Воронін (А) - Сисак, Федосов - Боронило, Фроленко (А) - Лісін, Курпич. Удовиченко - Чуйков - Воробйов, Мкртчян - Дворник (К) - Савицький, Черемнов - Гіндуллін - Шабанов, Голуб - Андрющенко.

Шайби: 1:0 Благий (Бабінець, Ружніков, 23:38 – більш.). 2:0 Благий (Панченко, Таран, 46:16).

Воротарі: Кучер – Хапков

Штраф: 10 (2 – 2 – 0) - 14 (0 – 4 – 2)

Кидки: 40 (11 – 17 – 12) - 22 (4 – 7 – 11)

Вкидання: 29 – 30

На 52:22 Микита Шабанов (№22) не реалізував штрафний кидок

Нападаючий білоцерківського «Білого Барса» Артем Шиманський в інтерв'ю прес-службі Української хокейної ліги розповів про матчі проти команд верхньої трійки чемпіонату, а також поділився настроєм на майбутній поєдинок з «Дніпром».

Після матчу з «Крижаними Вовками» форвард "барсів" Назар Ружніков поспілкувався з прес-службою Української хокейної ліги і поділився враженнями від перемоги.

- Як оціниш сьогоднішній матч?

- Сьогодні ми грали злагоджено і, я думаю, досить непогано. У нас вийшло створювати багато моментів, але, на жаль, далеко не всі змогли реалізувати. Насправді, ми могли забити набагато більше.

- До цієї гри ти був травмований, а сьогодні вийшов в першій ланці і закинув шайбу. Як себе почуваєш після травми?

- Відчуваю себе відмінно. Старші гравці в команді мені дуже допомагають, завжди підказують, що і як потрібно зробити. Я, по суті, саме новачок в ланці з Благим і Бабінцем, але потихеньку вкочуюсь.

Практично пару днів перед тим, як отримав травму, я встиг з ними пограти, і тепер мене знову поставили в першу п'ятірку.

- Як взагалі на команду впливає той факт, що з'явилися дорослі і досвідчені гравці?

- Впливає тільки позитивно. Більш досвідчені гравці змушують молодь постійно бути в тонусі. Плюс ми вчимося у них бути ще більше відповідальними. Розумієте, справа в тому, що вони не дають нам шансу погано себе проявити на льоду. А це молодим гравцям тільки на користь.

- Як будете готуватися до майбутніх ігор в період невеличкої п'ятиденної паузи?

- Тренерський штаб нам сказав, що буде дуже серйозна підготовка перед наступними матчами. Так, що доведеться потерпіти і добре попрацювати.

Джерело: сайт УХЛ

Сторінка 1 із 7