Ми, керівництво, тренерський штаб, гравці та співробітники хокейного клубу «Білий Барс» знаємо пана Владислава Мангера протягом тривалого часу та плідно співпрацюємо з ним як з президентаом хокейного клубу «Дніпро» з міста Херсон.

На передсезонних зборах, які проходять у Центрі олімпійської підготовки в пмт Терезине, тренерський штаб Костянтина Буценка ознайомив своїх підопічних із програмою підготовки до плейофу УХЛ та відкритого кубку Донбасу, який має відбутися наприкінці серпня в Дружківці.

У неділю 26 липня хокеїсти та тренерський штаб нашого клубу вирушили з броварського «Терміналу» у напрямку спортивної бази, яка розташована в Центрі олімпійської підготовки у пгт Терезине, що неподалік від Білої Церкви.

Сьогодні, 26 червня, свій День Народження відзначає президент хокейного клубу «Білий Барс» Костянтин Олексійович Єфименко!

Президент хокейного клубу «Білий Барс» Костянтин Єфименко на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив, шо компанія «Біофарма» розпочинає клінічні дослідження застосування імуноглобуліну в терапії ускладнення, що викликані Covid19.

Сторінка 1 із 15