«Білий Барс» на виїзді переграє МХК «Динамо»

У Харкові стався справжній голепад шайб

5 жовтня в Харкові на арені «Салтівський лід» відбувся матч 7 туру чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч. МХК «Динамо» приймав хокеїстів з Білої Церкви.

Перша гра між цими командами завершилася перемогою «барсів» з рахунком 6: 2. Тому боротьба в Харкові повинна була бути запеклою.

Як і передбачалося, господарі дали бій гостям. І вже в після першого періоду «Білий Барс» «горів» з рахунком 2: 0. Точними кидками відзначилися Євген Абаджян і Микита Олійник.

Здавалося, що попереду для харків'ян, засвітився вогник першої перемоги в цьому сезоні. Але, гості, в другому і третьому періоді заграли ще більш швидше і майстровитіше. Що в результаті призвело до голепаду шайб - 8 штук.

Варто відзначити, дубль Ігоря Шаманського, в складі «Білого Барса».

Як підсумок - 3: 7 і харків'яни після сьомого туру, в графі «перемог» - мають цифру нуль. А гості, після перемоги над «Динамо» розділяють третю та четверту сходинку в таблиці з «Донбасом».

МХК Динамо - Білий Барс 3: 7 (2: 0, 0: 3, 1: 4)

Шайби: 1: 0 Целогородцев (Абаджян, Наливайко - менш.), 11:21 2: 0 Олійник (Геворкян), 12:40, 2: 1 Бородай (Таран), 38:56, 2: 2 Середницький, 34: 19, 2: 3 Шиманський (Логачов, Алексюк), 38:27, 2: 4 Логачов (Шиманський), 41:12, 2: 5 Куцевич (Качан, Бабинець), 45:06, 2: 6 Ружніков (Панченко), 46: 17,3: 6 Фірсов, 55: 03, 3: 7 Куцевич, 58:28.

МХК Динамо: В'язів (Шевчук); Наливайко (А) - Фірсов, Панков - Піддубний, Савченко - Швоев, Шашунькін - Трапезников; Геворкян (А) - Праведний - Олійник (К), Абаджян - Борисов - Целогородцев, Шилкин - Соляник - Абдулаєв, Федоров - Черноморченко.

Білий Барс: Пеленський (Кучер); Васильєв - Ядловський, Логачов - Алексюк (А), Гребеник - Таран (А), Грицюк - Панченко; Куцевич (К) - Шаманський - Бабинець, Шиманський - Качан - Середницький, Грабовецький - Ружников - Бородай, Лісників - Зозівський - Симчук.