Костянтин Буценко: - Змогли переломити хід гри і виграти

Головний тренер «Білого Барсу» прокоментував поєдинок з харків'янами, після перемоги своєї команди:

- Навряд чи зіграла роль недооцінка на початку матчу. Хлопці молоді, ми налаштовувалися. Швидше за все зіграло те, що ми грали позавчора з «Кременчуком» важкий матч у нас вдома. Ми практично володіли ініціативою, але майстерність поки не дозволяє нам саме забивати шайби команді майстрів, як команда «Кременчук», у яких дійсно дуже сильний воротар.

Ми повернулися додому в Київ вже пізно вночі з Білої Церкви і у нас було зовсім трохи часу перед виїздом до Харкова. І, звичайно ж, важко грати з коліс, тим більше після такого матчу. У нас не було між іграми тренування, не було ні розкочування, тому я скажу так, що фактично перший період для нас пройшов як розкочування. Потім трошки хлопці поговорили між собою, змогли проявити характер в достатку і вже зовсім інший був другий період, третій період. Змогли переломити хід гри і змогли виграти.