Команда «Білий Барс – БВУФК (2004)» розпочинає чемпіонат з двох перемог!

У суботу та неділю 5-6 жовтня підопічні Олександра Бобкіна та Віталія Литвиненка розпочали сезон 2019-2020 чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. двома зустрічами з київською «Крижинкою».

Барси впевнено розпочали першу гру і після двох періодів мали перевагу 3:0. До того ж господарі під завісу другого періоду не реалізували штрафний кидок.

Але гравці Євгена Аліпова та Вадима Селіверстова у третьому періоді зуміли виправити хід матчу, закинули три шайби та мали нагоду вийти вперед.

Тож основний час гри закінчився з рахунком 3:3, і долю матчу вирішили післяматчеві кидки. Сильнішими виявились гості.

У другому матчі перший період вийшов безгольовим, а до середини другого барси повели у рахунку 2:0. Але потім кияни скоротили розрив - 2:1.

Дуже велика напруга відбувалася в заключній двадцятихвилинці. Спочатку гості збільшили перевагу знову до двох шайб, але потім під кінець матчу гравці «Крижинки» зібралися та відновили рівновагу. І три періоди гри знов закінчилися, як і напередодні, з нічийним рахунком 3:3. А у серії булітів знов перемогу вирвали барси.

Чемпіонат України серед юнаків 2004 року народження 2019-2020, УМХЛ

«Крижинка» – «Білий Барс – БВУФК» 3:4 (Б) (0:1, 0:2, 3:0, 0:1)

05 жовтня 2019 року, Київ, Ледова арена, 16:45

Судлі: О. Лускань, С. Годований

Крижинка: Богданов (Гніденко). Нечепоренко, Альбіцький, Дахновський (К), Плет, Гайдук, Московка. Вербицький, Дикий, Марчук, Костромітін, Кавуненко, Андрієнко (А), Бєсєдін, Тучин (А), Мальцев, Моруга, Аксьонов.

Білий Барс: Кичук (Пастушенко). Константинов, Кандауров, Мащенко, Трошкін, Раков, Кисельов. Боярчук, Хорошев, Скакальський, Баглай, Науменко, Стецюра, Величко.

Шайби: 0:1 Стецюра (Мащенко, 11:45 – більш.). 0:2 Хорошев (Науменко, 26:38). 0:3 Кисельов (35:51). 1:3 Андрієнко (Вербицький, 44:14 – більш.). 2:3 Аксьонов (Андрієнко, Московка, 47:53). 3:3 Андрієнко (Дахновський, Аксьонов, 49:31 – більш.). 3:4 Мащенко (60:00 – переможний кидок).

На 38:58 Андрієнко не реалізував штрафний кидок.

Воротарі: Богданов – Кичук

Штраф: 20 (8 – 8 – 4) – 12 (4 – 4 – 4)

«Крижинка» – «Білий Барс – БВУФК» 3:4 (Б) (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)

06 жовтня 2019 року, Київ, Ледова арена, 11:15

Судлі: О. Лускань, А. Перетятько

Білий Барс: Пастушенко (Кичук). Константинов, Кандауров, Мащенко, Трошкін, Раков, Кисельов. Боярчук, Хорошев, Скакальський, Баглай, Науменко, Стецюра, Величко.

Шайби: 0:1 Мащенко (Кисельов, Стецюра, 23:29 – більш.). 0:2 Трошкін (Стецюра, Кисельов, 27:38 – більш.). 1:2 Дахновський (Андрієнко, 27:58). 1:3 Науменко (Константинов, 43:02). 2:3 Дахновський (52:36). 3:3 Андрієнко (Вербицький, 57:25). 3:4 Кисельов (60:00 – переможний кидок).

Воротарі: Богданов – Пастушенко

Штраф: 8 (4 – 4 – 0) – 0 (0 – 0 – 0)