«Білий Барс» в овертаймі програє «Кременчуку»

В першій 20-хвилинці обидві команди продемонстрували бойовий хокей.

Досить багато було моментів біля воріт обох команд, але прекрасно зіграли голкіпери. Також варто відзначити, що команди обійшлися без вилучень в цьому періоді.

В другому періоді команди видали дуже цікавий і видовищний хокей! Хокеїсти обох команд віддавалися на повну, не шкодуючи ні себе, ні уболівальників. Незважаючи на те, що сьогодні середа і робочий день, підтримка на арені в Білій Церкві була дуже хорошої, трибуни гнали свою команду в атаку. І барси таки зуміли відкрити рахунок (Благий). Але невдовзі гості його зрівняли (Орлов). Після цього через дві хвилини барси знов вийшли вперед (Куцевич). І знов гостям вдалось відігратися (Орлов).

У на третій хвилині третього періоду гості заробили право на штрафний кидок. Але Олексій Ворона не скористався нагодою закинути шайбу. А от його партнер по команді через три секунди після цього не стратив свого шансу (Кисельов) і вивів містян вперед. Ще через п’ять хвилин «Кременчук» збільшив свою перевагу до двох шайб. Але барси не прийняли такого результату і зусиллями спочатку Сергія Бабинця, а за хвилину до кінця періоду перевели гру в овертайм.

Але господарям не вистачило зусиль, щоб вирвати перемогу. Гості зуміли закинути шайбу на 58 секунді додаткового часу (Кисельов).

«Білий Барс» - «Кременчук» - 4: 5 (ОТ) (0: 0, 2: 2, 2:2, 0:1)

30 жовтня 2019 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 18:45

Судді: М. Урда, О. Дзюба, А. Заляшко

«Білий Барс»: : Кучер (Пеленський). Алексюк (А) - Логач, Ядловський - Васильєв, Гребеник - Таран (А), Грицюк – Лесніков. Благий - Сімчук - Бабинець, Шиманський - Куцевич (К) - Бородай, Панченко - Качан - Середницький, Грабовецький - Зозовський - Ромахін.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин). Бабрусьов - Сультєєв, Хришпенц - Александров, Толстушко - Грицьких, Боєвих – Роганов. Орлов - Сєранов - Кисельов (К), Созонов - Григорян - Бондарук, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Полищук - Свіщев - Варава.

Шайби: 1:0 Благий (Бабинець, Куцевич, 24:20). 1:1 Орлов (Кисельов, Бабрусьов, 30:15). 2:1 Куцевич (Шиманський, Лесніков, 32:03). 2:2 Орлов (Савченко, Толстушко, 33:58). 2:3 Кисельов (Орлов, Сєранов, 42:43). 2:4 Бабрусьов (Свіщев, 48:39). 3:4 Бабинець (Бородай, Алексюк, 56:43). 4:4 Таран (Шиманський, Панченко, 56:43).4:5 Кисельов (Гриценко, Бабрусьов, 60:58).

На 42:40 Олексій Ворона не реалізував штрафний кидок.

Воротарі: Кучер (Пеленський з 48:39) – Новицький

Штраф: 0 (0 - 0 – 0 - 0) - 8 (0 - 2 – 6 -0)

Кидки: 32 (12 - 12 – 8 - 0) - 30 (9 - 9 – 11 - 1)

Вкидання: 40 – 28