Післяматчеві коментарі тренерів ХК «Білий Барс» та ХК «Кременчук»

Костянтин Буценко: - Виявили максимальні бійцівські якості!

Головний тренер «Білого Барса» Костянтин Буценко прокоментував гру з «Кременчуком» (4:5 ОТ):

- Ми завжди чекаємо, що матч закінчиться для нас перемогою. Гра вийшла складною, цікавою, бойовою, з дуже напруженою інтригою і розв'язкою. Звичайно, ми хотіли виграти, але, думаю, що все закономірно. Закономірний рахунок - нічия в основний час, і трошки нам не пощастило в овертаймі.

Я вдячний хлопцям за самовіддачу, за віру і волю до перемоги, і те що проявили максимальні бійцівські якості - не зламалися, і з 2:4 зрівняли рахунок.

Також хочу поздоровити всіх моїх колег по тренерській роботі, які працюють з дорослими та дитячими командами, з професійним святом – Днем Тренера, і побажати їм талановитих та слухняних підопічних!

Олександр Савицький: - Знали, що матч буде важким

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький про гру з «Білим Барсом» (4:5 ОТ):

- Знали, що матч проти «Білого Барса» буде важким і налаштовували команду на серйозну боротьбу. Поєдинок виправдав наші очікування, був важким - добре, що виграли.

Суперник непогано грав, а у нас, незважаючи на те, що ніякого шапкозакидацького настрою не було, десь мабуть сиділо, що у «барсів» молода команда. Матч мені сподобався.