Білий Барс перемагає Донбас в Білій Церкві!

Команди почали гру в атаках на ворота одна одної. Відразу ігрова ініціатива була трохи більшою в «Донбаса», але в закинуті шайби це не вилилося. До того ж Ілля Коренчук не закинув штрафний кидок в середині першого періоду. Тільки в кінці періоду за 24 секунди гості зуміли відкрити рахунок.

Барси не збиралися складати зброю і зрівняли рахунок. Але за 50 секунд до кінця другої двадцятихвилинки знов пропустили шайбу. В третьому періоді господарі знов приклали максимум зусиль для того, щоб зрівняти рахунок. І це їм вдалося! Гра перейщла в овертайм і на другій хвилині додаткового часу Владислав Куцевич закинув переможну шайбу!

«Білий Барс» здобуває два важливих очка, а хокеїсти відправляються на міжнародну паузу до складу збірних команд.

«Білий Барс» - «Донбас» - 3:2 (ОТ) (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

02 листопада 2019 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 13:00

Судді: А Корепанов, О. Дзюба, А. Заляшко

«Білий Барс»: Кучер (Скороход). Алексюк (А) - Логач, Ядловський - Васильєв, Таран (А) – Грицюк. Благий - Сімчук - Бабинець, Шиманський - Куцевич (К) - Бородай, Панченко - Зозовський - Середницький, Лесніков.

«Донбас»: Дьяченко (Качула). Яковлев - Жовнір, Ігнатенко - Пангелов-Юлдашев, Сильницький - Романенко, Макарицький - Григорьєв; Лялька (А) - Захаров (К) - Нікіфоров, Матерухін - Бєлухін - Коренчук (А), Шишлянніков - Карпенко - Рибчик, Разумов - Мазур - Мостовий.

Шайби: 0:1 Бєлухін (Матерухін, Коренчук, 19:38 – більш.). 1:1 Куцевич (Бородай, Васильєв, 25:40). 1:2 Матерухін (Карпенко, Яковлев, 39:09). 2:2 Бабинець (Куцевич, 50:28 – більш. 5 х 3). 3:2 Куцевич (Шиманський, 33:58).

На 15:36 Ілля Коренчук не реалізував штрафний кидок.

Воротарі: Кучер  – Дьяченко

Штраф: 37 (4 - 2 – 31 - 0) - 47 (12 - 2 – 33 -0)

Кидки: 27 (6 - 5 – 13 - 3) - 33 (12 - 8 – 13 - 0)

Вкидання: 20 – 41