Післяматчеві коментарі тренерів «Білого Барсу» та «Донбаса» (02-11-2019)

У матчі «Білий Барс» - «Донбас» (02-11-2019) перемогу в овертаймі святкували білоцерківці. Ось так прокоментували результат поєдинку в Білій Церкві головні тренери «Білого Барсу» та «Донбасу»:

Костянтин Буценко:  - В нас весь час було погано-погано-погано-погано, а тепер, напевно, той день, коли щось покращилось»

- Не ми це придумали: є таке наука «теорія ймовірності». У нас весь час було погано-погано-погано-погано, а тепер, напевно, той день, коли щось покращилось.

Дійсно хлопці змогли проявити характер. У нас є деякі труднощі зі складом - хлопці отримали дві важкі травми - Назар Ружников і Юрій Качан. Крім того, наша молодіжна команда поїхала грати в Дніпро, тому ми грали сьогодні неповним складом. Потрібно розуміти, що до чого. У нас є труднощі, але вони завжди об'єднують.

Сьогодні ми досягли результату за допомогою наших уболівальників, вони зіграли замість цих травмованих гравців. Хлопці відчували цю підтримку, проявили характер і змогли виграти цей матч.

Паралелі з недавнім овертаймом проти «Кременчука»? Я вам скажу, що кожен матч не схожий на будь-який інший. Це така дія, як ... чудо! Це чудо, коли відбувається народження голу, коли є перемога, а чудеса не можуть бути якимись однаковими або схожими. Тут не можна шукати якісь паралелі, тут потрібно виходити і командно викладатися на 200%, і тоді результат прийде.

Сергій Вітер: - Психологічно нас нічого не похитне, тому що ми вміємо розбиратися в таких моментах

- При хорошому початку подумали, що все буде даватися легко. При цьому не реалізовували моменти. Потім, коли вже «Білий Барс» відчув упевненість, у нас почалася повна безвідповідальність. Я розберу цю гру, дії кожного гравця і ми розберемося в ситуації.

Психологічно нас нічого не похитне, тому що ми вміємо розбиратися в таких моментах. А «Білий Барс» - молодці, вони хотіли виграти і виграли.