В'ячеслав Веред: «Клуб почав підносити нам дуже приємні сюрпризи»

Директор арени в Білій Церкві - про старт сезону для «Білого Барса» і сюрпризи для вболівальників.

Директор арени «Білий Барс» в Білій Церкві В'ячеслав Веред поспілкувався з прес-службою Української хокейної ліги і поділився враженнями після сенсаційної перемоги білоцерківців над «Донбасом» в овертаймі, а також розповідь про сюрпризи, які чекають на вболівальників на домашніх поєдинках «барсів».

- Як Ви оціните старт сезону для «Білого Барса»?

- Клуб почав підносити нам дуже приємні сюрпризи. Ці сюрпризи пов'язані, в першу чергу, з крайніми матчами проти «Донбасу» і «Кременчука», плюс до цього були непогані матчі на виїзді. Іншими словами, команда показує впевнену, стабільну, якісну гру. А така гра не може не подобається уболівальникам.

Так, на старті сезону були деякі провали або проблеми, але зараз хлопці вирівняли свою гру і почали показувати результат.

- Як Вам підтримка уболівальників на матчах?

- У нас є стабільний контингент вболівальників, які не пропускаю жодного домашнього матчу. Все, звичайно, залежить від дати і часу проведення ігор, але зазвичай фанатів збирається досить.

Вболівальники на матчі ходять із задоволенням, і всі поєдинки проходять мирно і коректно. Мене особисто тішить те, що до нас приходить багато школярів, які просякнуті любов'ю до хокею. Вони хочуть брати автографи, хочуть особисто поспілкуватися з хокеїстами - як з нашої команди, так і з команд противників, хочуть робити фото та брати інтерв'ю. Це дуже радує.

- Костянтин Буценко - один з небагатьох тренерів, який дає шанс грати в дорослому чемпіонаті вихованцям ДЮСШ «Білий Барс». Наскільки це важливо для клубної школи і юних хокеїстів?

- Крім того, що в нашій команді багато молоді, у нас ще й фактично немає легіонерів. Що теж важливо. Це говорить про те, що у нас дуже хороша дитяча школа і є база, яка дозволяє грати в дорослому чемпіонаті молодим гравцям.

Я взагалі вважаю, що «Білий Барс» ніколи не залишиться без підживлення гравців. Мені зі свого боку досить важко оцінювати роботу тренера, тому що це трохи не мій профіль, але і нашим уболівальникам, і команді його роботою задоволені.

- Чи плануєте Ви влаштовувати для уболівальників якісь активності або шоу перед стартом матчів?

- Найчастіше такими питаннями займається керівництво клубу. Ось, наприклад, ще з минулого року ми започаткували традицію проводити почесні вкидання. Їх роблять почесні люди, які мають відношення до спорту в Білій Церкві. Плюс у нас є чудовий маскот, який традиційно перед кожним матчем робить об'їзд по арені, а потім спілкується з уболівальниками.

Ми завжди готові йти на зустріч і допомагати в реалізації ідей керівництва клубу, але часто все це впирається в фінансове питання.

Джерело: офіційний сайт УХЛ