Назар Ружніков: «Більш досвідчені гравці змушують молодь постійно бути в тонусі»

Після матчу з «Крижаними Вовками» форвард "барсів" Назар Ружніков поспілкувався з прес-службою Української хокейної ліги і поділився враженнями від перемоги.

- Як оціниш сьогоднішній матч?

- Сьогодні ми грали злагоджено і, я думаю, досить непогано. У нас вийшло створювати багато моментів, але, на жаль, далеко не всі змогли реалізувати. Насправді, ми могли забити набагато більше.

- До цієї гри ти був травмований, а сьогодні вийшов в першій ланці і закинув шайбу. Як себе почуваєш після травми?

- Відчуваю себе відмінно. Старші гравці в команді мені дуже допомагають, завжди підказують, що і як потрібно зробити. Я, по суті, саме новачок в ланці з Благим і Бабінцем, але потихеньку вкочуюсь.

Практично пару днів перед тим, як отримав травму, я встиг з ними пограти, і тепер мене знову поставили в першу п'ятірку.

- Як взагалі на команду впливає той факт, що з'явилися дорослі і досвідчені гравці?

- Впливає тільки позитивно. Більш досвідчені гравці змушують молодь постійно бути в тонусі. Плюс ми вчимося у них бути ще більше відповідальними. Розумієте, справа в тому, що вони не дають нам шансу погано себе проявити на льоду. А це молодим гравцям тільки на користь.

- Як будете готуватися до майбутніх ігор в період невеличкої п'ятиденної паузи?

- Тренерський штаб нам сказав, що буде дуже серйозна підготовка перед наступними матчами. Так, що доведеться потерпіти і добре попрацювати.

Джерело: сайт УХЛ