«Білий Барс» вдома перемагає «Крижаних Вовків»

В першому періоді «барси» володіли ігровою перевагою і створювали багато гострих моментів, але реалізувати їх їм не вдалося. Перша третина гри завершилася безгольовою нічиєю.

У другому періоді господарі продовжували володіти ініціативою. На 24 хвилині гри «барси» отримали чисельну перевагу у складі. Тренери випустили на лід першу п’ятірку і не прогадали - Роман Благий точно завершив комбінацію своєї команди – 1:0!

Заключний відрізок зустрічі команди провели приблизно у рівній боротьбі. проте гольова удача була тільки на стороні «Білого Барса» - ще однією шайбою відзначився в середині періода Роман Благий – 2:0. При цьому за 7 хвилин до кінця третьої двадцятихвилинки «барси», граючи в більшості, пропустили гостру контратаку, в якій Микита Шабанов виходив один на один із голкіпером «барсів», і Максиму Ядловському нічого не залишалося, як порушити правила, за що він був покараний штрафним кидком. Але той же Микита Шабанов не зміг реалізувати свій шанс розмочити рахунок.

За звилину до закінчення матчу гості зняли воротаря, але нічого не змогли зробити, і гра закінчилася перемогою «Білого Барса» - 2:0.

«Білий Барс» - «Крижані Вовки» 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

1 грудня 2019 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 13:00

Судді: М. Урда, О. Дзюба, А. Заляшко

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Алексюк (А) - Логач, Ядловський - Васильєв, Таран (А) - Грицюк, Гребеник – Ромахін. Благий - Ружніков - Бабінець, Панченко - Куцевич (К) - Лесніков, Шиманський - Сімчук - Середницький, Грабовецький - Качан - Бородай.

«Крижані Вовки»: Хапков (Романов). Воронін (А) - Сисак, Федосов - Боронило, Фроленко (А) - Лісін, Курпич. Удовиченко - Чуйков - Воробйов, Мкртчян - Дворник (К) - Савицький, Черемнов - Гіндуллін - Шабанов, Голуб - Андрющенко.

Шайби: 1:0 Благий (Бабінець, Ружніков, 23:38 – більш.). 2:0 Благий (Панченко, Таран, 46:16).

Воротарі: Кучер – Хапков

Штраф: 10 (2 – 2 – 0) - 14 (0 – 4 – 2)

Кидки: 40 (11 – 17 – 12) - 22 (4 – 7 – 11)

Вкидання: 29 – 30