«Білий Барс» у боротьбі поступається вдома «Кременчуку»

Сьогоднішню гру господарі майданчика розпочали дуже жваво.

Вже за 11 секунд пісяля початку барси розпечатали Вадима Новицького (Володимир Алексюк). Потім одразу ж вони заробили більшість і йй таки зумів реалізувати Нікіта Лесніков. Але далі білоцерківці почали порушувати правила, і це призвело до катастрофічних наслідків. Вони отримали три шайби у свої ворота, граючи у меншості, а під кінець періоду ще одну вже в рівних складах (Грицьких, Ворона, Гриценко, Сєранов).

На початку другого періоду городяни ще двічі зуміли вразити ворота барсів (Орлов, Киселев). Але після цього барси зуміли зібратися та скоротити рахунок (Бородай, Сімчук).

На третій період господарі майданчика вийшли зарядженими на реванш і створювали багато моментів у воріт суперника. Але реалізувати їх не вдалося. Проте підопічні Олександра Савицького у середині періоду закинули спочатку ще дві шайби (Киселев, Сєранов). А під кінець періоду барси, граючи у більшості, пропустили гостру контратаку і Олександр Пукс відмітився у воротах Кирила Кучера. А остаточний рахунок (4:10) встановив Всеволод Толстушко за півтори хвилини до кінця гри.

«Білий Барс» - «Кременчук» 4:10 (2:4, 2:2, 0:4)

09 січня 2020 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 18:45

Судді: М. Урда, В. Мельничук, О. Рябіков

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Алексюк (А) - Грицюк, Ядловський - Васильєв, Гребеник - Логач, Таран (А) - Пруський. Благий - Сімчук - Бабінець, Грабовецький - Куцевич (К) - Лесніков, Середницький - Зозовський - Бородай, Шиманський - Панченко - Ромахін.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин). Бабрусєв - Григорян, Хришпенц - Александров, Грицьких - Толстушко, Горлушко – Роганов. Киселев (К) - Сєранов - Бондарук, Орлов - Пукс (А) - Созонов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Чердак - Свищев - Варава.

Шайби: 1:0 Алексюк (Сімчук, Бабінець, 00:11). 2:0 Лесніков (Логач, Ядловський, 01:36 – більш.). 2:1 Грицьких (Гриценко, Толстушко, 05:31 – більш.). 2:2 Ворона (Гриценко, Толстушко, 16:44 – більш..). 2:3 Гриценко (Ворона, Грицьких, 18:01 – більш.). 2:4 Сєранов (Григорян, Бондарук, 18:48). 2:5 Орлов (Пукс, Созонов, 21:39). 2:6 Киселев (Григорян, Чердак, 24:58). 3:6 Бородай (Ядловський, Таран, 32:27). 4:6 Сімчук (Бабінець, Благий, 35:59). 4:7 Киселев (Бондарук, Бабрусєв, 48:23). 4:8 Сєранов (Киселев, Александров, 51:52). 4:9 Пукс (Созонов, Хришпенц, 51:52). 4:10 Толстушко (Ворона, Савченко, 51:52).

Воротарі: Кучер, Пеленський (21:39 – 40:00) – Новицький

Штраф: 20 (18 – 2 – 0) - 12 (4 – 4 – 4)

Кидки: 30 (12 – 10 – 8) - 38 (18 – 10 – 10)

Вкидання: 29 – 39