«Білий Барс» в овертаймі в більшості програє «Дніпру»

У Херсоні відбувся заключний матч 27-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги між «Дніпром» та «Білим Барсом», доля якого зважилася в овертаймі, а клуби розділили 3 очка на користь "щук".

На 6-й хвилині зустрічі Олександр Шибаєв вивів «Дніпро» вперед, закинувши свою 10-ту шайбу в сезоні. Через 2 хвилини відзначився Роман Благий, підставив ключку під кидок Володимира Алексюка. Однак на перерву команди пішли з перемогою господарів, завдяки точному кидку Олексія Янишевського.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. Спочатку Нікіта Лесніков завершив атаку «Білого Барса», а на 35-й хвилині Ілля Декало потужним кидком "пробив" Кирила Кучера.

В середині третього періоду Нікіта Лесніков оформив дубль, а основний час гри так і завершився внічию.

В овертаймі «Білий Барс» мав можливість реалізувати більшість 5х3, але замість цього пропустив. Ілля Декало втік один в нуль з воротарем, після чого «Дніпро» в меншості закріпився в чужій зоні - і Вадим Шепелев кидком від синьої лінії приніс херсонцям перемогу.

«Дніпро» - «Білий Барс» 4:3 ОТ (2:1; 1:1; 0:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Шибаєв (Василенков, Матерухін), 5:41. 1:1 Благий (Алексюк, Грицюк - більш.), 7:36. 2:1 Янішевський (Каракулько), 11:32. 2:2 Лесніков (Таран, Грицюк), 23:42. 3:2 Декало (Василенков - більш.), 34:46. 3:3 Лесніков (Таран), 52:20. 4:3 Шепелєв (Матерухін - менш.), 63:48.

На 24:46 - Олександр Матерухін не реалізував штрафний кидок (воротар).

Дніпро: Петров; Бєлоусов (А) - Пугачов, Декало - Сірченко, Афанасьєв (А) - Шепелев; Янішевський - Кузьмик - Каракулько, Матерухін (К) - Шибаєв - Василенков, Луговий - Ромащенко - Жвачкін.

Білий Барс: Кучер; Алексюк (А) - Гребеник, Таран (А) - Грицюк, Ядловський - Логач; Благий - Сімчук - Бабінець, Куцевич (К) - Качан - Лесніков, Грабовецький - Зозовський - Бородай, Шиманський - Панченко.