«Білий Барс» підписав контракт з кращим гравцем молодіжної збірної України на минулому чемпіонаті світу

16-річний захисник раніше виступав в командах «Галицьких Левів», ЦСКА і в Північній Америці.

Хокейний клуб «Білий Барс» надіслав на адресу Української хокейної ліги дозаявочний список. Клуб уклав контракт із захисником Артуром Чолачем.

Вихованець «Галицьких Левів» в 2018 році перейшов в структуру ЦСКА, за який виступав в командах U16 і U18.

Нинішній сезон 16-річний хокеїст провів у команді «Нью Джерсі Джуніор Тітанс» в юнацьких (U18) лігах. Всього в 37 матчах захисник набрав 18 (7 + 11) очок.

Також в 2019 році Артур Чолач дебютував у молодіжній збірній України на Чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В, який проходив в Києві. Там в 5 матчах гравець не відзначився результативними діями і заробив показник корисності 0, але був названий кращим гравцем у складі нашої команди. Відзначимо, що на турнірі збірна України завоювала бронзові медалі.

У складі «Білого Барсу» Артур Чолач виступатиме під 3 номером.

Нагадаємо, що сьогодні, 31 січня, о 16:00 в Українській хокейній лізі закривається трансферне вікно, після чого клуби не зможуть оформляти переходи хокеїстів.