«Білий Барс» програє вдома «Дніпру» та перериває свою переможну серію

Господарі не змогли двічі реалізувати чисельну перевагу в два гравці.

Сьогодні, 1 лютого, в Білій Церкві відбувся другий поєдинок 33-го туру чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч. В рамках принципового поєдинку на білоцерківської арені зійшлися місцевий «Білий Барс» і «Дніпро».

Підопічні Костянтина Буценка підходили до цієї зустрічі в досить позитивному настрої, здобувши у трьох останніх зустрічах (в тому числі «Кременчук» і «Донбас») максимальну кількість очок. У свою чергу, херсонські хокеїсти програли дві останні зустрічі і були змушені спуститися з другого на третє місце.

Перший період, практично, пройшов в рівній боротьбі. Важко було відзначити, хто більше і довше контролював гру. Обидві команди по черзі створювали біля воріт суперника гольові моменти. Першими спробували відкрити рахунок гості, але з кидком Ромащенко блискуче впорався Кучер. Через мить небезпечний момент біля воріт «Дніпра» і вже Хомутов продемонстрував свою майстерність.

Ближче до екватора періоду команди ще по разу обмінялися гострими моментами. Але в обох випадках на висоті виявилися стражі воріт.

На 13 хвилині поєдинку господарі майданчика отримали відмінний шанс відкрити рахунок, граючи цілу хвилину в більшості у форматі 5 на 3. В результаті відмінних і злагоджених дій «щук», у «Барсів» нічого не вийшло. До того ж вони пропустили гол, який, по суті організував сам форвард «Дніпра» Микита Шибаєв. Херсонець пройшов двох гравців «Білого Барса» і пробив по воротах. Кучер впорався з ударом, але відбив перед собою. Першим на добиванні виявився Дорофєєв, який точним ударом вивів гостей вперед - 1:0.

Ключовими в першїй «двадцятихвилинці» стали останні пару хвилин. Спочатку, захисник білоцерківців Павло Таран, ціною видалення, силовим прийомом відправив Жвачкіна в нокдаун. А ще через півхвилини, хокеїсти «Дніпра» маючи подвійну більшість 5 на 3, закинули ще одну шайбу - 2:0. Точний кидок на рахунку Шибаєва.

У другому періоді живенько почав грати «Дніпро», але господарі вміло захищаючись, провели кілька дуже гострих атак, одна з яких завершилася спірним моментом. На думку білоцерківців, в одному з моментів, шайба залетіла за стрічку воріт. Після перегляду суддями відео-повтору, гол не був зарахований (штанга). А «барсів» гості покарали голом. На 27 хвилині Куцевич помилився на рівному місці, а нападник «Дніпра» Коваленко, скориставшись подарунком - закинув третю шайбу у матчі. Ще через хвилину, стійка воріт врятувала господарів майданчика від чергового голу.

Білоцерківці змогли відповісти двома гострими виходами Бабінця і не реалізацією чергової більшості в два гравці. В усіх випадках у херсонців здорово зіграв воротар Хомутов.

За 4 хвилини до кінця періоду, Шибаєв оформив дубль в матчі після ефективного сольного проходу.

У третьому періоді ініціативою володіли господарі майданчика, які намагалися розкачати свого суперника, за рахунок закидання шайби в чужу зону і пресингу. В результаті, білоцерківці змогли забити один гол. Точним ударом відзначився Шиманський. Правда, перед цим, нападник «Дніпра» Кузьмик відзначився п'ятою шайбою в матчі.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Дніпра» з рахунком 5:1.

Після цього поєдинку, «Дніпро» з 69 очками продовжив перебувати на третьому місці, відстаючи від «Донбасу» на 2 очки. «Білий Барс» з 47 очками продовжує перебувати на четвертому місці.

«Білий Барс» - «Дніпро» 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)

Шайби: 0:1 - Дорофєєв (Шибаєв,-Каракулько), 16:37 0:2 - Шибаєв (Дорофєєв), 19:40, 0:3 - Коваленко, 26:43, 0:4 - Шибаєв (Каракулько, Декало), 0:5 - Кузьмік (Чернишенко, Янішевський), 42:24, 1:5 - Шиманський (Ядловський, Зозовський), 51:34.

Білий Барс: Кучер (Пеленський); Алексюк (А) - Грицюк, Таран (А) - Гребеник, Ядловський - Прусський, Ромахін; Благий - Качан - Бабінець, Куцевич - Морозов - Лесніков, Шиманський - Ружніков - Бородай, Панченко - Зозовський - Середницький.

Дніпро: Хомутов (Гурко); Бєлоусов (А) - Пугачов, Дорофєєв - Декало, Афанасьєв (А) - Матусевич, Шепелєв; Матерухін (К) - Ромащенко - Жвачкін, Каракулько - Шибаєв - Целогородцев, Янішевський - Кузьмік - Чернишенко, Луговий - Коваленко - Тимченко.

За матеріалом УХЛ