Післяматчеві коментарі тренерів «Білого Барсу» та «Дніпра» 01-02-2020

Костянтин Буценко: - Матч ми провалили і по руху, і по виконанню завдання

- Сьогодні матч повністю не задався. Ми програли майже всі вкидання, а це вказує на недоналаштування хлопців на гру. Скоріш за все, всі гравці вже чекають на матчі за збірні команди. Наші хокеїсти отримали виклик і в національну, і в юніорську. Можливо у якихось моментах вони себе пожаліли, адже вже завтра розпочинаються навчально-тренувальні збори.

Сьогоднішній матч ми провалили і по руху, і по виконанню завдання. Не хочу заглиблюватися у це. Будь-яка зіграна гра має право на життя. Тому потрібно розібратися, подивитися на це з іншої сторони і виділити якомога більше позитиву. Лякаючою була реалізація більшості у нас, двічі грали 5 на 3, але не скористатися своїми моментами. Можливо, тому що воротар суперника добре зіграв. Висновок один - команда «Дніпро» була більш вмотивована на перемогу, ніж ми.

Дмитро Підгурський: - З першої і до останньої хвилини були в грі

- З командою «Білий Барс» з кожним разом стає все важче грати. Гравці додають і робота тренерського штабу очевидна. Але дякую нашим хлопцям, що з першої і до останньої хвилини були в грі. За рахунок бажання та виконання тренерської установки нам сьогодні вдалося здобути перемогу. Раніше на цю команду ми налаштовували по особливому, а зараз «барси» бойова команда і до матчів з ними наші хлопці відносяться серйозно.