«Білий Барс» провалює гру з «Донбасом» у Дружківці

У матчі 34-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч «Донбас» обіграв «Білий Барс».

З оглядкою на свої ворота «Донбас» розпочав гру з розвідки, але досить регулярно ходив в атаку. Гості також не відсиджувалися в обороні, навантажуючи своїми кидками Олексія Трифонова. В кінці періоду Ілля Коренчук віддав шикарний пас на Олександра Васильєва, який у дотик відкрив рахунок в матчі.

Уже в другому періоді «Донбас» зіграв по-хазяйськи. Прийшла реалізація. У дебютному матчі відзначитися зміг Владислав Волков, який згодом оформив дубль, а останній пас в обох ситуаціях був за Віталієм Карамновим. Перше ж видалення «Барсів» в матчі реалізував Микита Колесніковс, а Віктор Захаров закинув 4-у шайбу в матчі, яка стала для нього 100-й в регулярних чемпіонатах.

Третій період не вийшов настільки ж результативним, але і цю 20-хвилинку «Донбас» виграв. Символічно, що підсумував розгром «Білого Барса» той, хто його почав - Васильєв оформив дубль.

«Донбас» - «Білий Барс» 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - Васильєв (Коренчук, Вілсон) - 16:42, 2:0 - Волков (Карамнов) - 21:45, 3:0 - Колесніковс (Карамнов, Шишлянніков - більш.) - 24:59, 4:0 - Захаров (Костиков) - 31:54, 5:0 - Волков (Карамнов, Григор'єв) - 33:54, 6:0 - Васильєв (Мілєхін, Коренчук).

Донбас: Трифонов (Качула); Большаков - Вілсон, Ігнатенко - Колесніковс, Григор'єв - Пангелов-Юлдашев, Карпенко - Жовнір; Мілєхін - Васильєв - Коренчук (А), Шишлянніков - Карамнов - Волков, Подзіньш - Захаров (К) - Костиков, Лялька (А) - Мазур - Разумов.

Білий Барс: Кучер (Пеленський - з 31:54); Алексюк (А) - Грицюк, Таран (А) - Ядловський, Логач - Прусський, Васильєв -; Благий - Качан - Бабінець, Лесніков - Куцевич (К) - Морозов, Шиманський - Ружніков - Панченко, Середницький - Ромахін -.