Вболівальники «Білого Барса» поспілкувалися з головним тренером команди після гри у Києві

Після сьогоднішньої гри у Києві з «Крижаними Вовками», в якій «Білий Барс» поступився з рахунком 4:3, головний тренер Костянтин Буценко поспілкувався з вболівальниками своєї команди.

Бесіда пройшла в дуже дружній обстановці. Костянтин Буценко розповів плани команди на майбутній кінець сезону. І запевним усіх прихильників в тому, що команда впевнено йде до своїх поставлених цілей. І пообіцяв, що тренери та гравці зроблять усе можливе для того, щоб досягти позитивного результату у плейофф чемпіонату України (УХЛ).

Вболівальники подякували команді за видовищний хокей, побажали успіхів у матчах та пообіцяли і надалі підтримувати команду ще більше!