Роман Благий: «У плей-офф потрібно виходити з максимальною концентрацією і настроєм»

Автор переможного голу "барсів" в овертаймі - про чвертьфінали з «Крижаними Вовками»

Білоцерківський «Білий Барс» в третьому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги - Парі - Матч в овертаймі вирвав перемогу у київських «Крижаних Вовків» і вийшов у півфінал змагань.

Автор переможного для "барсів" голу Роман Благий поспілкувався з прес-службою Української хокейної ліги і підвів підсумок чвертьфіналу проти «Крижаних Вовків» для «Білого Барсу».

- Як можеш оцінити чвертьфінальну серію з «Крижаними Вовками»?

- Я вважаю, що серія вдалася. Завжди приємніше дивитися видовищне протистояння, в якому кожен із суперників може пройти далі.

- У першому і третьому матчах «Барси» вели в рахунку, змушуючи «Вовків» відіграватися. Чому не вийшло так само в другому матчі серії?

- Швидше за все, на другий матч ми вийшли трохи не з тим настроєм на гру. Мабуть, порахували, що справу зроблено після першої перемоги. Але це плей-офф - в ньому потрібно в кожному матчі виходити з максимальною концентрацією і настроєм.

- У третьому матчі ви змогли після пропущеної шайби вийти вперед, а кияни все ж зрівняли рахунок і перевели матч в овертайм. Через що це вийшло?

- Як я вже сказав, в плей-офф потрібно від початку і до кінця бути сконцентрованим і налаштованим на боротьбу в кожному моменті - від початку і до кінця. Не можу сказати, що в третій грі було присутнє розслаблення, найімовірніше хвилювання.

У «Білому Барсі» багато молодих гравців, які під кінець гри могли з ним не впоратися. Так само хочу віддати належне команді «Крижані Вовки» - в плей-офф з ними було набагато складніше грати, ніж в регулярному чемпіонаті. Від цього і була така вперта боротьба.

- Не так давно до команди приєднався юний форвард Фелікс Морозов, який в деяких матчах пограв з тобою в одній ланці, а в третьому матчі віддав переможний пас в овертаймі. Як тобі з ним гралося в одній зв'язці?

- Фелікс відмінний хлопець і дуже перспективний гравець, якого напевно чекає хороша кар'єра хокеїста. Він нам дуже допоміг, а коли це було потрібно, взяв на себе лідируючу роль і забив в кожному матчі з «Вовками».

- Майже всі матчі 1/4 ви грали при порожніх трибунах. Які були відчуття?

- Звичайно, набагато приємніше грати з уболівальниками. Особливо в Білій Церкві, де на всіх наших іграх трибуни заповнені. Нам дуже не вистачало підтримки наших уболівальників під час гри.

Джерело: сайт УХЛ