Петленко, Ядловський, Благий: кращі гравці 1/4 фіналу плей-офф УХЛ-Парі-Матч

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» відзначили зірок першого етапу вирішальної частини чемпіонату

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» визначили кращих хокеїстів чвертьфіналів плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч, які протягом старту вирішальної частини чемпіонату проявили себе з найкращого боку, показали свої найсильніші ігрові якості і стали запорукою перемог своїх команд у минулих матчах.

Першою зіркою минулого тижня став голкіпер «Крижаних Вовків» Микита Петленко, який в трьох драматичних і напружених матчах чвертьфіналу проти «Білого Барса» відбив 77 кидків в зграй своїх воріт, пропустивши 11 шайб. При цьому голкіпер киян заробив коефіцієнт надійності 3.65.

І хоч «Крижані Вовки» не змогли пробитися в півфінал плей-офф, проте в багато саме впевнена гра Микити Петленка в воротах допомогла киянам здобути першу перемогу в історії клубу в другому етапі змагань і здорово попсувати нерви білоцерківцям.

Кращим захисником чвертьфіналів плей-офф став гравець «Білого Барсу» Михайло-Максим Ядловський, який в трьох матчах 1/4 набрав 1 (0 + 1) бал при показнику корисності +3.

Третьою зіркою чвертьфіналів став нападник «Білого Барса» Роман Благий, на рахунку якого 6 (4 + 2) очок в трьох матчах проти «Крижаних Вовків».

В тому числі, на рахунку Благого переможна для "барсів" шайба в овертаймі, яку форвард закинув на 46 секунді додаткового часу в третій вирішальній грі.

Джерело: сайт УХЛ