Хокейний клуб «Білий Барс» стурбований ситуацією, яка склалася навколо почесного президента херсонського «Дніпра»

Ми, керівництво, тренерський штаб, гравці та співробітники хокейного клубу «Білий Барс» знаємо пана Владислава Мангера протягом тривалого часу та плідно співпрацюємо з ним як з президентаом хокейного клубу «Дніпро» з міста Херсон.

В стосунках із нами та іншими діячами хокейного співтовариства він завжди був і є порядною людиною, яка багато зробила та продовжує робити для розвитку українського спорту, зокрема хокею з шайбою.

За ініціативою Владислава Мангера та завдяки його плідним зусиллям у 2018 році в місті Херсоні було створено комунальне підприємство «Обласний центр хокею», яке є підпорядкованим Херсонській обласній раді, та займається розвитком хокею з шайбою, а також всебічною підтримкою спортсменів - від початківців до професіоналів, що причетні до цього виду спорту.

Завдяки праці та зусиллям Владислава Мангера за останні роки херсонська хокейна школа підготувала більше десяти спортсменів для збірних команд України.

Також влітку 2018 року вперше в історії міста Херсон з'явився професійний хокейний клуб «Дніпро». У першому ж сезоні змагань команда стала віце-чемпіоном України. Матчі «Дніпра» збирають аншлаги на льодовій арені «Фаворит», а сам клуб і сьогодні знаходиться серед лідерів чемпіонату, претендуючи на золоті медалі першості.

Сьогодні школа дитячого хокею готує спортсменів для професійної команди «Дніпро» та збірних команд України. Діти мріють про великий хокей та мають шанси стати його частиною.

Тому з огляду на великий резонанс в ЗМІ та суспільстві, просимо органи правосуддя в ситуації, що склалася, діяти неупереджено.