Сьогодні, 26 червня, свій День Народження відзначає президент хокейного клубу «Білий Барс» Костянтин Олексійович Єфименко!

Шановний Костянтин Олексійович!

Від щирого серця бажаємо, щоб будь-який день у Вашому житті був сповнений оптимізмом, свіжими ідеями і цікавими зустрічами, щоб успіх та удачі завжди були Вашими нерозлучними супутниками, а будь-які життєві труднощі були швидкоплинні і миттєво долалися!

Нехай Ваші знання і вміння реалізовувати задумане допоможуть вирішувати найскладніші завдання, які ставить життя!

Прийміть сердечні побажання міцного здоров'я і благополуччя на довгі роки. Щастя і всього самого доброго Вам і Вашим рідним та близьким!

Тренерський колектив, гравці, вболівальники,

батьківський комітет хокейного клубу «Білий Барс».