ХК «Білий Барс» продовжує працювати на передсезонних зборах

На передсезонних зборах, які проходять у Центрі олімпійської підготовки в пмт Терезине, тренерський штаб Костянтина Буценка ознайомив своїх підопічних із програмою підготовки до плейофу УХЛ та відкритого кубку Донбасу, який має відбутися наприкінці серпня в Дружківці.

В межах цієї програми хокеїсти проходять тренування з загально фізичної підготовки. Ці збори розраховані на 16 днів. 11 серпня спортсмени отримають два вихідних, а вже 13-14 серпня спробують вийти на лід (можливо це буде на рідній ковзанці у Білій Церкві, або у броварському Терміналі).

Також для команди заплановані 2 товариські поєдинки напередодні відкритого кубку Донбасу (про суперників та час матчів буде повідомлено пізніше).

Після закінчення турніру у Дружківці буде визначено склад команди для участі у плейофі чемпіонату України (УХЛ).

Хокейний клуб «Білий Барс» виражає щиру вдячність президенту команди Костянтину Єфименку за підтримку та участь у проведенні зборів та підготовки до нового сезону!