Команда Білий Барс - переможець Відкритого чемпіонату міста Києва з хокею з шайбою серед юнаків 2005 року народження!

В минулі вихідні, 5 та 6 вересня, визначились переможець та призери Відкритого чемпіонату міста Києва з хокею з шайбою серед юнаків 2005 року народження.

У змаганнях взяли участь команди з Києва, Білої Церкви, Ковалівки та Калуша.

Золоті медалі та головний кубок турніру вибороли вихованці білоцерківської команди «Білий Барс» (ДЮСШ «ЗМІНА»), друге місце у команди «Сокіл» з Києва, бронзові нагороди отримали гравці команди «Калуський Легіон» з міста Калуш, Івано-Франківської області.

За результатми змагань місця розподілилися наступним чином:

• 1 місце: «Білий Барс» (ДЮСШ «Зміна», м. Біла Церква) – тренер Євген Степанов.
  • 2 місце: «Сокіл» (ДЮСШ «Сокіл», м. Київ) – тренер Раміль Юлдашев.
  • 3 місце: «Калуський Легіон» (Івано-Франківська ОДЮСШ, м. Калуш) – тренер Альберт Шафіков.
  • 4 місце: «Ковалівські Кабани» (ГО «ФСК «Ковалівка», с. Ковалівка) – тренери Олег Благий та Олег Мартинов.
  • 5 місце: «Крижинка» (ДЮСШ «Крижинка», м. Київ) – тренери Олександр Сухенко, Василь Бобровніков.

Змагання організовані за підтримки Департаменту молоді та спорту ВО КМР Київської міської державної адміністрації.

Вітаємо наших хлопців, тренерів та батьків з перемогою!