«Білий Барс» провів товариський матч із МХК «Сокіл»

На льодовій арені СК «АТЕК» «Білий Барс» та МХК «Сокіл» провели товариську зустріч

Сьогодні, 16 жовтня, київський МХК «Сокіл» і білоцерківський «Білий Барс» в рамках підготовки до старту 5-го сезону чемпіонату України провели черговий товариський поєдинок.

На старті поєдинку підопічні Олега Шафаренка (зусиллями Міхнова і Пономаренка) зробили непоганий заділ на загальний успіх, двічі прошивши голкіпера супротивника. Однак, ще до першої сирени білоцерківці змогли відквитати одну шайбу - рахунок 2:1 на табло встановив Павло Таран.

Зрівняти рахунок у "барсів" не вийшло і в другому періоді, а МХК «Сокіл» навпаки тільки збільшував свій відрив - по шайбі на свій рахунок записали Ярослав Панченко, Олександр Пересунько та Андрій Міхнов.

На початку третьої двадцятихвилинки «Білий Барс» зміг ще раз прошити голкіпера київського клубу - шайба на рахунку Нікіти Леснікова. Однак, київська команда вирішила довести свою перевагу до максимальної та відзначилася ще чотирма закинутими шайбами – Андрій Міхнов записав до свого активу хет-трик, дубль на рахунку Олександра Пересунька, та ще по шайбі в активі Олексія Миклухи та Платонова.