Артем Гребеник: - Капітан - це окрема відповідальність і велика довіра з боку тренерів і команди!

- Ти є одним з наймолодших капітанів ліги. Як тобі перша гра в якості лідера?

- Гра в цілому сподобалася, були хороші моменти, які хотілося б закріпити в грі, але звичайно не без помилок. Кременчук - команда, яка добре реалізує свої моменти. В таких іграх не можна собі дозволяти помилятися.

- Чи відчуваєш відповідальність?

- Відповідальність? Звичайно відчуваю. Бути в такому віці капітаном команди, посада, яку займають досвідчені гравці - це окрема відповідальність і, звичайно, велика довіра з боку тренерів і команди.

- Чи говориш ти щось хлопцям перед грою?

- Так, звичайно кажу, намагаюся підтримувати, мотивувати хлопців. Не хочеться просто так відбувати статус капітана.

- На твою думку, чого не вистачило до перемоги з ХК «Кременчук»?

- Не вистачило правильної,дисциплінованої гри в обороні. Будемо працювати над цим!