Дмитро Даниленко: - Рішення повернутися додому було обдуманим

- Чому повернувся в Україну?

- Я повернувся в Україну на початку цього сезону після того, як розумів, що настав час спробувати інший шлях. В Україні збільшилася кількість команд і виріс рівень гравців. Грати стало цікавіше, завжди є інтрига.

- Що не вийшло в Америці?

- У вересні полетів в лігу, де я до цього грав півтора сезони, тільки в іншу команду. Хотів спробувати свій останній рік по юніорам саме там. Але все не клеїлося з моменту приліта. Обмеження в лізі через вірус, переноси матчів, умови проживання і так далі ... Вийшло, що з якихось невизначених причин тренер тягнув своїх хлопців 2000 року і не довіряв так , як це робили зазвичай тренера в Америці. Були інші варіанти, але вони були з дуже слабкою перспективою. Тому рішення полетіти додому було обдуманим, і я ні в якому разі не шкодую. Близькі люди також підтримали моє рішення, за що я їм теж вдячний.

- Зараз перерва між матчами, як проходять підготовки до наступних ігор?

- Працюємо наполегливо між іграми, за планом складеним тренерським штабом. Радий, що є невелика перерва, щоб деякі хлопці відновилися після травм і переглянули детальніше нашу гру, щось можливо додати.

- Чим відрізняються минулі сезони від цього?

- У минулих сезонах було менше команд і завжди були видні аутсайдери. В цьому ж сезоні кожен матч може стати сюрпризом і всі один на одного налаштовуються. Також вірус вплинув на те, що наші вболівальники не можуть відвідувати ігри на трибунах, і це суттєво помітно, але ми знаємо, що вони стежать за нашими виступами і сподіваюся, що скоро вони зможуть побачити нас не тільки на екранах телевізора і в соціальних мережах. Дякую, що підтримуєте!

- Що тебе мотивує?

- Мене мотивують поставлені цілі перед сезоном з самого дитинства, велика праця і кошти вкладені в мене роками для того, щоб я займався улюбленою справою, можливість робити те, що мені подобається і прогресувати в цьому, бажання вигравати ігри і приносити користь команді своїми діями, підтримка близьких людей, які якщо навіть не дивляться, то стежать за рахунком в кожному матчі або переглядають в повторах, щоб завжди бути в курсі подій.

- Дякуємо і бажаємо успіхів у сезоні!