«Білий Барс» заявив Владислава Брагу та відзаявив Максима Ромахіна

19-річний форвард провів у чемпіонатах УХЛ Паріматч 119 матчів

Хокейний клуб «Білий Барс» надіслав на адресу Української хокейної ліги дозаявочний список. Клуб підписав контракт з нападаючим Владиславом Брагою, якого раніше відзаявив херсонський «Дніпро».

19-річний форвард починав кар'єру в «Галицьких левах», в складі яких дебютував в національному чемпіонаті в сезоні 2017/18.

Наступні два сезони Брага провів в «Дніпрі», останній матч у складі "щук" нападник зіграв 9 січня.

Всього в чемпіонатах України Владислав Брага зіграв 119 матчів, набрав 24 (7 + 17) очки при показнику корисності -14.

У сезоні 2020/21 за «Дніпро» форвард набрав 7 (1 + 6) очок в 22 поєдинках.

За «Білий Барс» форвард буде виступати під 12 номером.

Також повідомляємо, що до цього «Білий Барс» відзаявив нападника Максима Ромахіна, який з 2014 виступав за дорослу та молодіжні команди «Білого Барсу».

Хокейний клуб «Білий Барс» висловлює подяку Максиму Ромахіну за співробітництво та бажає успіхів в подальшій кар'єрі.