Дубль Благого приносить «Білому Барсу» першу перемогу над «Соколом» в сезоні!

Білоцерківці вперше обіграли команду з ТОП-3 чемпіонату!

Сьогодні, 13 січня, в Білій Церкві відбувся стартовий поєдинок 24-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч - «Білий Барс» приймав київський «Сокіл».

«Сокіл» почав матч з місця в кар'єр, відразу закинувши першу шайбу - вже на третій хвилині матчу відзначилася ударна зв'язка Рубан - Кузьменко - Міхнов. Міхнов і Кузьменко пасували, а Рубан результативно завершив момент. Однак, білоцерківці вже через 4 хвилини зрівняв рахунок - Грабовецький після пасу Ружнікова реалізував більшість і зрівняв цифри на табло.

Другий період, на відміну від першого, пройшов за іншим сценарієм - на третій хвилині Благий вперше в матчі вивів свою команду вперед і подарував їй хоч невелику, але перевагу. З таким рахунком команди грали на протязі всієї двадцятихвилинки - «Сокіл» при всіх спробах зрівняти рахунок так і не зміг ще раз прошити Кучера.

На старті третього періоду Благий зробив дубль і збільшив розрив у рахунку до двох шайб. Примітно. що асистував у цьому голі Бабінець, який в цьому матчі вперше вийшов на лід у сезоні 2020/21. Ця шайба капітана "барсів" стала останньою в цьому матчі, яка зафіксувала рахунок 3:1 на табло на користь господарів матчу.

Таким чином, «Білий Барс» вперше в сезоні обіграв команду з ТОП-3 чемпіонату і здобув важливі 2 очки, закріпившись на сьомій сходинці в таблиці.

«Білий Барс» - «Сокіл» 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Рубан (Міхнов, Кузьменко), 3:10; 1:1 Грабовецький (Ружніков, більш.), 7:45; 2:1 Благий (Ружніков), 23:25; 3:1 Благий (Бабінець), 43:32.

Білий Барс: Кучер (Полгороднік). Грицюк - Портной, Ядловський (А) - Логач, Гребеник (А) - Будько, Трошкін – Собко. Благий (К) - Качан - Бабінець, Грабовецький - Ружніков - Бородай, Удовиченко - Брага - Лесніков, Петрошенко - Мороз - Тищенко.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський). Сушков - Бєлінський, Сисак - Платонов, Олендаренко - Лисенко, Середницький – Васильєв. Рубан - Кузьменко - Міхнов, Гончаренко - Павленко - Морозов, Гільманов - Смирнов - Панченко, Пойманов - Ступак - Сиротенко.