«Білий Барс-БВУФК – 2004» здобув дві перемоги над харківською «ЦОП-СДЮСШОР-2004»

18 та 19 лютого підопічні Олександра Бобкіна та Віталія Литвиненка провели два чергових матчі в рамках чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

На цей раз в гості до «барсів» завітали однолітки з харківської «ЦОП-СДЮСШОР-2004».

В першій грі «барси» досить легко здобули перемогу над суперником, та й ще і з великим рахунком – 11:2.

Перший та другий період пройшли в запеклій боротьбі, і кожен із суперників міг повернути хід матчу на свою користь.

А от вже в останній двадцятихвилинці харків’янам вже не вистачило сил та ігрової дісципліни, що й призвело до розгромної поразки.

Білий Барс-БВУФК – 2004: Пастушенко (Кичук). Кисельов – Сорока, Іщенко – Шевчук, Мащенко – Пуздрановський. Стецюра – Собченко – Баглай, Боярчук – Трошкін – Скакальский, Бойко – Дикий – Величко, Раков – Койда - Мойсєєв.

Цоп-СДЮСШОР: Мурін (Касатонов). Носовець, Полоницький, Шамардін, Котляр. Нікулін, Ярмак, Зубков, Павленко, Науменко, Зінов’єв, Козленко, Лисак.

Шайби: 1:0 Баглай (Кісільов, 03:10). 1:1 Науменко (Котляр, 08:20 – більш.). 2:1 Мойсєєв (Трошкін, 17:05). 3:1 Боярчук (Бойко, 21:45). 4:1 Мойсєєв (Койда, 27:43). 5:1 Баглай (Сорока, 43:27). 6:1 Бойко (Трошкін, Іщенко, 48:16 – більш.). 7:1 Стецюра (Собченко, 52:01 – більш.). 8:1 Кісільов (Іщенко, Собченко, 54:18 – більш.). 9:1 Трошкін (Велічко, Койда ,55:06 – більш.). 9:2 Павленко (Зінов’єв, 57:59). 10:2 Бойко (Трошкін, Боярчук, 58:09). 11:2 Трошкін (Боярчук , 58:21).

В другій грі все склалося по іншому.

Хоча перший та другий період «Білий Барс» і виграв – 3:2 та 1:0, але в останній треті гри господарі поступилися – 1:3. Тому загальний рахунок після трьох періодів став нічийним – 5:5.

І доля матчу вирішилася в серії булітів, в який точнішими виявилися «барси».

Цоп-СДЮСШОР: Мурін (Касатонов). Носовець, Полоницький, Шамардін, Котляр, Заплавський. Нікулін, Ярмак, Зубков, Павленко, Науменко, Зінов’єв, Козленко, Лисак.

Шайби: 1:0 Стецюра (Баглай, 11:38). 2:0 Собченко (Стецюра, Пуздрановський, 15:09). 2:1 Нікулін (Науменко, Шамардін, 16:24 – більш.). 3:1 Боярчук (Бойко, 16:48). 3:2 Павленко (Нікулін, Носовець, 19:49). 4:2 Баглай (Собченко, Стецюра, 27:43). 4:3 Нікулін (Шамардін, 46:50). 5:3 Собченко (Баглай, Стецюра, 43:27). 5:4 Нікулін (Лисак, 52:02 – більш.). 5:5 Нікулін (Науменко, Лисак, 53:17). 6:5 Собченко (60:00 – переможний кидок).

На даний момент «Білий Барс-БВУФК» посідає першу сходинку в турнірній таблиці після двох турів: