«Білий Барс» продовжує формувати склад на сезон

Білоцерківський клуб продовжує підготовку до майбутнього сезону.

«Білий Барс» подовжив контракти ще з трьома гравцями, які вже декілька сезонів захищали кольори клубу.

Так, захисник Артем Гребеник та форварди Денис Бородай і Владислав Брага будуть виступати за «Білий Барс» в сезоні 2021-2022.

В попередньому сезоні Артем Гребеник провів 39 матчів в регулярній першості та 2 – в плей-офф, в яких закинув 2 (2+0) шайби та зробив 12 (10+2) асистів. Також захисник дебютував у складі національної збірної команди України на турнірі в Словенії, де провів 5 матчів.

Денис Бородай у 37 матчах регулярного сезону та 2 іграх плей-офф закинув 9 (9+0) шайб та віддав 9 (9+0) результативних передач.

Першу половину попереднього сезону Владислав Брага провів в херсонському «Дніпрі» - 22 гри 7 (1+6) очок. Після цього форвард перейшов до «Білого Барсу», де зіграв у 19 матчах «регулярки» - 3 очки (1+2), та 2 іграх плей-офф – 2 очки (1+1).