З Днем Тренера!

Колектив хокейного клубу «Білий Барс» щиро вітає Костянтина Буценка, Олександра Бобкіна та Віталія Литвиненка, а також всіх їх колег по справі, з Днем тренера!

Хотілося б побажати спортивним професіоналам гідних і вдячних вихованців, творчого натхнення, терпіння, ентузіазму, енергії та впевненості у власних силах. Нехай у вас буде якомога більше учнів, яким підкориться спортивний Олімп.

Тренер — це друга сім'я для кожного, хто йде до вершин спорту. Урочисто і від щирого серця вітаємо вас, що стали нам такими рідними. Терпіння, здоров'я і нових спільних перемог!

Нагадаємо, що 19 липня в Україні відзначають професійне свято - День тренера. Це свято було введено в цьому році указом президента України «...на підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури і спорту».

Дата 19 липня для святкування цього свята вибрана, оскільки в цей день в 1996 році в Олімпійських іграх вперше взяла участь окрема команда незалежної України.