Хокейний клуб «Білий Барс» розпочинає новий сезон 2021-2022!

У вівторок 3 серпня хокеїсти та тренерський штаб нашого клубу вирушили з броварського «Терміналу» у напрямку спортивної бази, яка розташована в Центрі олімпійської підготовки у смт Терезине, що неподалік від Білої Церкви.

Проводити такі передсезонні збори на цій спортивній базі вже стало традиційним для наших хокеїстів.

Варто зазначити, що участь у цьому етапі підготовки до нового сезону 2021-2022 беруть дві команди «Білого Барсу» - доросла та юніорська. Загалом на базі у ЦОП Терезине перебувають зараз 40 хокеїстів.

Також зазначимо, що тренерський штаб не зазнав змін від попереднього сезону. Отже підготовкою спортсменів керують – Костянтин Буценко, Олександр Бобкін, Віталій Литвиненко та Валентин Кузьменко. А технічним обслугованням, як завжди, займається та допомагає – Анатолій Шкура.

На сьогодняшній день хлопці пройшли медичний огляд, та вже звикають до навантажень на тренуваннях, які проходять на "землі".

Тож більш повну інформацію про збори та майбутні плани підготовки – чекайте на нашому сайті.