«Білий Барс» поступився «Соколу»

Сьогодні, 13 жовтня, в Білій Церкві 9-й тур Української хокейної ліги продовжили «Білий Барс» та «Сокіл».

Перший період команди провели активно, що відразу позначилося на кількості вилучень - команди за перші 20 хвилин зустрічі по 3 рази побували на лаві штрафників, але реалізувати свою перевагу вдалося тільки гостям. Єгор Кузьменко в більшості розпечатав ворота Василя Полгородніка, відкривши рахунок. Під завісу зустрічі «Сокіл» розігрався і відправив шайбу в роздягальню «барсам» - 2:0 на табло встановив Антон Єлісєєнко.

Ще більш вдалою для «Сокола» вийшла друга двадцятихвилинка. Спочатку дубль оформив Антон Єлісєєнко, а потім по разу відзначилися Андрій Алексєєв, Андрій Міхнов, Олексій Платонов і Михайло Сімчук, зробивши рахунок 7:0 на свою користь.

На старті третього періоду команди обмінялися шайбами - на гол Дениса Гончаренко відповів Андрій Удовиченко. Під завісу зустрічі Андрій Смирнов зробив рахунок на табло 9:1, записавши на свій рахунок 50-й гол «Сокола» в сезоні.

«Білий Барс» - «Сокіл» 1:9 (0:2, 0:5, 1:2)

Шайби: 0:1 Кузьменко (Рубан, Міхнов, більш.), 18:08; 0:2 Елисеенко (Смирнов, Німенко), 19:48; 0:3 Єлісєєнко (Німенко, Алексєєв), 21:04; 0:4 Алексєєв (Павленко, Тіхоміров), 26:37; 0:5 Міхнов (Кузьменко, Німенко), 32:24; 0:6 Платонов (Кузьменко, Рубан), 36:10; 0:7 Сімчук (Коржилецкий, Васильєв), 38:40; 0:8 Гончаренко (Смирнов, Логач), 42:33; 1:8 Удовиченко (Кисельов, Брага), 46:23; 1:9 Смирнов (Андрющенко, Павленко), 54:54.

Білий Барс: Полгороднік (Сушак). Дахновський - Грицюк, Козловський - Гребеник (А), Кисельов - Собко, Іщенко – Шевчук. Попережай - Куцевич (К) - Бородай, Койда - Брага - Удовиченко, Грабовецький - Собченко - Бойко, Баглай - Фурсенко - Трошкін.

Сокіл: Кубрицький (Оганджанян). Логач - Мажуга, Хайруллін - Платонов, Сушков - Алексєєв, Пономаренко; Коржилецкий - Сімчук - Васильєв, Рубан - Кузьменко - Міхнов, Андрущенко - Тихомиров - Павленко, Єлісєєнко - Смирнов - Німенко.