Артем Іщенко: - потрібно швидко приймати рішення

Молодий захисник «Білого Барсу» поділився враженнями після першої гри у дорослому чемпіонаті:

- Вітаємо тебе з першим матчем на професійному рівні!

- Спасибі дуже приємно.

- Опиши свої емоції.

- Це мій перший матч в УХЛ, спочатку було тривожно. Мені було комфортно грати з хлопцями, з багатьма я достатню кількість часу провів вже, від цього спокійніше і, взагалі, все дуже сподобалося.

- Інша швидкість у хокеї, і зовсім інша відповідальність.

- Чи відчував ти відповідальність?

- Безумовно, не хотів підвести команду, намагався строго виконувати установку тренера і грав від простого.

- Підтримала тебе команда перед грою?

- Звичайно, у нас молодий колектив, відмінна атмосфера в команді і всі виходять грати від початку і до кінця, всі хочуть перемагати, попереду багато матчів, треба насолоджуватися процесом.

- Може якісь настанови давали?

- Ніяких особливих настанов не було, все як у всіх, потрібно швидко приймати рішення, бути постійно в русі, не програвати в позиції! Ну і найголовніше не боятися!