Костянтин Буценко: - Всі сьогодні намагалися виконувати тренерську установку на гру

Тренер «Білого Барсу» подякував гравцям та вболівальникам за гру, в якій команда отримала перемогу:

- Щиро вітаємо вас з перемогою! Як вдалося сьогодні досягти цілі?

- Сьогодні насправді гра вийшла дуже напруженою та бойовою. А це завжди сподобається вболівальникам!

Хочу ще раз підкреслити - наша команда молода. Тому в кожній грі ми додаємо в свою скарбничку щось нове та корисне. Так, сьогодні ми припускалися помилок. І вони не дали нам отримати перемогу в основний час матчу.

Але, я вважаю, що всі сьогодні намагалися виконувати тренерську установку на гру. Так, десь не виходило, десь заважали помилки. Але в цілому, команда справилася з задачею та отримала позитивний результат.

Хочу подякувати всім гравцям за сьогоднішній матч та всім вболівальникам, які нас завжди підтримують.