Василь Полгородник: - Сказав собі що без перемоги моя команда сьогодні не залишиться

Воротар «Білого Барсу» Василь Полгородник прокоментував першу переможну гру з «Дніпром»:

- Як вдалося утримати себе після другої курйозної пропущеної шайби та реабілітуватися на булітах?

- Після такої шайби в такій грі скажу чесно, що хочеться просто піти під лід, тут більше питання психології, перебороти цей неприємний момент і грати далі, бо це хокей – від нього можна чекати чого завгодно!

- Що відчував, коли призначили серію булітів?

- Коли справа дійшла до булітів, то я сказав собі що без перемоги моя команда сьогодні не залишиться.

- Ти ставив собі за мету - виправити помилку або просто зробити свою роботу?

- Я ставив собі за мету виграти будь-яким іншим способом, тому що нам була дуже важлива ця гра.

- Які емоції відчув після першої перемоги в сезоні?

- Всі ми чекали на цю перемогу дуже довго і сил було покладено багато. Емоції були позамежні, ми довели всім і собі, що ми можемо не тільки добре грати, але й вигравати! Це лише початок наших перемог!

- Який настрій на наступну гру?

- На наступний матч готуватимемося дуже серйозно, потрібно закріпити результат і зіграти ще краще!