Торгово-розважальний центр «Gulliver» повідомляє, що 4 вересня відбудеться відкриття трьох зірок українських спортсменів на «Площі зірок». І одна з них буде «запалена» на честь знаменитого найрезультативнішого українського хокеїста в історії НХЛ – Дмитра Христича.

11 вересня в Champion Hall Parimatch відбулася прес-конференція, присвячена початку четвертого сезону чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч. В ході заходу спікери розповіли про формат проведення турніру, майбутні заходи і популяризації хокею в Україні.

31 серпня завершився Kremenchuk Open Cup-2019. На переповненій арені  СК «Айсберг» відбулася остання гра турніру, в якій зустрілися лідери - «Кременчук» та «Донбас», ґкі мали по дві перемоги на рахунку та по шість очків відповідно. Кременчутці виграли у серії післяматчових булітів 2-1Б, та третій раз з трьох залишили кубок в рідному місті!

На початку серпня більшість команд починають планомірно готуватися до сезону. Вони приділяють багато часу на розвиток загальних і спеціальних фізичних якостей, шліфуванню технічних елементів гри, вдосконаленню та впровадженню тактичних аспектів, але їм не слід забувати про теоретичну підготовку. Хокеїстам рекомендується постійно перечитувати і аналізувати Правила гри.