Цими днями побачила світ книга, присвячена маестро українського хокею. Про свого товариша на її сторінках розповідають його найближчий друг – чемпіон Союзу-1961 у складі футбольного київського «Динамо» Анатолій Сучков, олімпійський чемпіон зимових Ігор-1992 Олексій Житник, директор Інституту мікробіології і вірусології, академік НАН України Валентин Підгорський, відомий актор Алім Федоринський, його партнери по команді та вихованці, рідні та друзі.

Дмитро Христич та Олексій Житник, Анатолій Найда і Олександр Победоносцев, Олександр Годинюк і Олег Шафаренко. Розповідаючи журналістам про свою яскраву ігрову кар’єру, кожен з цих знаних майстрів найшвидшої гри в світі неодмінно згадає Валентина Уткіна.

Свого часу 29-річний результативний форвард став першим капітаном новачка елітного дивізіону – хокейного клубу київського «Динамо». Потім працював у тренерському штабі команди з берегів Дніпра. А коли у столичному спорткомплексі «Авангард» відкрилася дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Сокіл», її незмінним директором протягом трьох десятиліть був заслужений тренер України Валентин Павлович Уткін. Тисячі київських хлопців він навчив не тільки впевнено стояти на льоду, але й виховав справжніх чоловіків: хто пройшов «школу Уткіна», запамятали його уроки на все життя.

У січні 2014 року в Києві відбувся перший дитячий міжнародний турнір, присвячений пам’яті блискучого хокеїста і тренера. Змагання стали традиційними і кожної зими збирають у столиці юних талановитих вихованців з різних міст України, а також іноземних держав. На черговому турнірі його учасники отримають екземпляри виданої книги у якості сувенірів.

Книга «Перший капітан» - шана пам’яті легенді вітчизняного хокею, яка присвятила все своє життя улюбленій грі мільйонів. Вона неодмінно зацікавить широку аудиторію – від спортивної громадськості до пересічних читачів.

З питань розповсюдження звертатися за телефоном: +380505035769, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) Уткін Андрій Валентинович.

Кубок Відкриття сезону 2020/21 між чемпіоном УХЛ Паріматч ХК "Кременчук" та срібним призером минулої першості ХК "Донбас" відбудеться у Кременчуці на арені "Айсберг" 25 жовтня о 17:00!

Рада Міжнародної федерації хокею з шайбою (IIHF) прийняла рішення щодо скасування низки міжнародних змагань у сезоні-2020/2021 у зв’язку з погіршення епідеміологічної ситуації у світі.

Сторінка 1 із 5