П'ятеро гравців «Білого Барсу» стали бронзовими призерами молодіжного чемпіонату світу!

Впродовж міжнародної паузи багато гравців «Білого Барсу» були запрошені до лав національної, молодіжної та юніорської збірних команд, які брали участь у офіційних та товариськіх змаганнях.

Так національна збірна команда України розпочала виступ на «Euro Ice Hockey Challenge», який проходив в угорській столиці – Будапешті, де провела три матчі з Білорусією (1:4), Південною Кореєю (2:4) та Угорщиною (2:4), в яких зазнала поразок.

У складі нашої чоловічої збірної команди «Білий Барс» був представлений чотирма гравцями – захисником Володимиром Алексюком, та трійкою – Благий – Ружніков – Бабінець. До речі після першої гри до них додався ще і наш голкіпер – Кирило Кучер. Відмітимо, що в цих зустрічах наша збірна команда закинула 5 шайб, і три з них були на рахунку гравців нашого «Білого Барсу». У першій зустрічі з білорусами (1:4) з передачі Володимира Алексюка шайба на рахунку Сергія Бабінця. А в заключному матчі з угорцями (2:4) результативними кидками відзначилися Роман Благий та знову Сергій Бабінець.

Юніорська збірна команда України (U18), яку, до речі, очолюють Олександр Бобкін та Костянтин Буценко 12-14 грудня зіграла у Франції три зустрічі з місцевими однолітками.

Семеро гравців «Білого Барсу» були викликані до складу нашої команди. У першому матчі наші хлопці апевнено переграли французів з рахунком 6:4. При цьому шайбами у ворота французів відзначилися Денис Бородай та двічі - Михайло Сімчук. Також точні передачі зробили Артем Грабоікцький (двічі), Ілля Пруський та Денис Бородай.

У другій грі наші хлопці поступилися господарям майданчику в овертаймі 4:5. І знов закинутими шайбами відзначилися гравці «Білого Барсу» - Михайло Cімчук та Денис Бородай (Гребеник, Сімчук). Також на рахунку Артема Грабовецького ще одна результативна передача.

У третій зустрічі сильнішими виявилися французи – 6:2. А у закинутих нашою командою шайбах не знов не обійшлося без участі гравців «Білого Барсу» - у першоиу голі точна передача на рахунку Дмитра Зозовського, а у другому голі асистентами були Денис  Бородай та Михайло Сімчук).

А молодіжна збірна команда України (U20) брала участь у чемпіонаті світу в дивізіоні ІВ, який проходив в київському палаці спорту з 12 по 18 грудня.

Наша команда провела п’ять зустрічей, три з яких виграла, а ще дві програла і у підсумку посіла третю сходинку у турнірній таблиці.

У складі нашої збірної також були представники «Білого Барсу» - захисники: Михайло Васильєв, Сергій Логач та Богдан Грицюк, та нападники – Богдан Середницький та Ярослав Панченко. Також Нападники Дмитро Даниленко та Фелікс Морозов, які зараз перебралися грати за океан,  в минулих сезонах також представляли наш «Білий Барс».

Для більшості хлопців цей чемпіонат став останнім на молодіжному рівні. Тепер вони будуть грати та приносити користь у дорослих змаганнях.

Як написав у своїй світлині у фейсбуці нападник Дмитро Даниленко:

- Друзі, ось і підійшла до кінця головна хокейна подія року. Хочу подякувати команді за все, що ми пройшли разом, наших тренерів які допомагали нам бути хорошим людьми як на льоду так і в житті. Людей, які вклали дуже багато сил, щоб все було на високому рівні, а також найголовніше - це люди, які приходили і підтримували нас на іграх і щиро бажали нам перемог! Дуже приємно грати перед домашніми трибунами в Києві—це не передати словами !!!

Я сподіваюся, що після цього чемпіонату світу хокей в Україні стане сильніше і буде поліпшуватися з кожним роком. !!!

Дякую всім за підтримку !!!

Колектив хокейного клубу «Білий Барс» щиро вітає наших гравців із бронзовими нагородами чемпіонату світу та сподівається на їх допомогу у здобутті найвищих місць у чемпіонаті України!