У фіналі Ліги Чемпіонів «Фрелунда» зіграє з «Маунтфілд»

Відбулися матчі-відповіді півфіналу Хокейної ліги чемпіонів, за підсумками яких до фіналу вийшли шведська «Фрелунда», триразовий переможець турніру, і чеська «Маунтфілд».

Гра в Чехії пройшла без інтриги. Після виїзної перемоги 3: 1 вдома чехи закинули супернику три шайби. Шведи запам'яталися двома нереалізованими штрафними кидками в третьому періоді.
«Маунтфілд» - «Юргорден» 3:0 (0:0, 1:0, 2:0), перша гра - 3:1
1:0 - Лев (Чалупа) - 20:53,
2:0 - Недомлел - 42:07,
3:0 - Ергль - ПВ. - 51:34,
Воротарі: Мазанец - Сведберг.

А ось в паралельній грі в Швеції інтриги було багато. Після виїзної перемоги 3:2 «Лулео» потрібно було не програти вдома «Фрелунда» більше ніж в одну шайбу, щоб розраховувати на успіх. Господарі виграли перший період 1:0, але після перерви в матчі почали забивати «індіанці».
«Фрелунда» здійснила третій поспіль камбек в плей-офф, програвши перший матч, виграла другий - 3:1 і забезпечила собі фінал.
«Лулео» - «Фрелунда» 1:3 (1:0, 0:1, 0:2), перша гра - 3:2
1:0 - Турувайнен (Густафссон, Н. Лундквіст) - 13:41,
1:1 - Ракшані (Й. Лундквіст, Фагему - бол.) - 30:59,
1:2 - Й. Лундквіст (Мустонен) - 43:19,
1:3 - Леш (Карлссон, Гормлі) - 10:35,
Воротарі: Лассінантті - Матсон.

Фінальний матч повинен відбутися 4 лютого на арені «Маунтфілд».