Оприлюднено склад молодіжної збірної України U20

В обоймі Олександра Бобкіна 23 хокеїста

Став відомий склад збірної України U-20 на наступний збір. Команда Олександра Бобкіна проведе навчально-тренувальний збір з 8-го по 11 листопада в Броварах, після якого хокеїсти вирушать до Криниці-Здруй, де 13 та 14 листопада зіграють контрольні матчі зі збірною командою Польщі U20.

Воротарі: Семен Майко (без команди), Василь Полгороднік («Білий Барс»)

Захисники: Гліб Варава («Кременчук»), Артем Гребеник, Артем Козловський (всі - «Білий Барс»), Владислав Сушков, Артем Пономаренко (всі - «Сокіл»), Олександр Філімонов («Дніпро»), Ярослав Суховольський («Краматорськ »), Расим Абдулаєв (МХК «Кременчук»).

Нападники: Данило Трахт («Лукко Раума» U18 (Фінляндія)), Денис Гончаренко, Данило Коржилецький, Михайло Симчук (усі - «Сокіл»), Денис Бородай, Артем Грабовецький (всі - «Білий Барс»), Станіслав Садовіков («Донбас»), Ілля Остроушко («Катера» U20 Фінляднія), Гліб Ткач («Nacka HK J20», Швеція), Данило Царьковскій («HC Panter», Естонія), Дмитро Кобильник («Краматорськ»), Олександр Шаповалов («TPS U18», Фінляндія), Олександр Плохотнік («HC Kosice U20», Словаччина).