Репортаж з навчально-тренувальних зборів «Білого Барсу»

Молодіжна та доросла команди «Білого Барсу» продовжують готуватися до наступного сезону в Київському обласному Центрі олімпійської підготовки в смт. Терезино.

Спортсмени проходять загально фізичну та силову підготовку, бігають кроси, а також виконують спеціальні вправи на землі.

Прес-служба нашого клубу побувала на спортивній базі та поспілкувалася з тренерами та гравцями команди «Білого Барсу».

Богдан Грицюк (захисник):

- Як проходять тренувально-навчальні збори?

- Збори почалися досить рано. Вони будуть тривати приблизно два з половиною тижні. Кожного дня у нас  по три тренування, і кожен четвертий – напіввихідний (два тренування і баня). У нас хороше трьохразове харчування. Зранку пробіжка, вдень у залі найрізноматніші силові тренування, ввечері - ігрові.

- Ви один з кандидатів у молодіжну збірну команду. І цього року чемпіонат пройде в Києві. Які Ваші очікування?

- Пригадується відразу минулий чемпіонат U18, який нам вдалося виграти.  І він теж проходив у Києві. Було багато позитивних емоцій, підтримка вболівальників була неймовірною. Сподіваємось, що цього року все теж пройде на вищому рівні.

- Який передсезонний настрій у команді ?

- Настрій бойовий. Йдемо тільки за першим місцем, адже два роки підряд здобуваємо бронзу. І звісно ж, хочеться чогось більшого.

Назар Ружніков:

- Підготовка проходить чудово, поступово. Тренери майстри своєї справи. Ми працюємо з задоволенням.

- Атмосферою в команді я дуже задоволений. Оскільки більшість хлопців я знаю ще з дитинства, ми дуже добре ладнаємо. Звісно, у новому сезоні поборемося за медалі, адже дуже хочеться порадувати наших вболівальників.

Ярослав Панченко:

- Підготовка йде повним ходом, ми працюємо і викладаємося на всі сто відсотків кожного дня. Також я задоволений командною атмосферою. Є декілька досвідчених гравців, які постійно підказують і слугують для нас, молодших, прикладом. Загалом тренувально-навчальний збір мені подобається. Дуже хочеться на майбутніх матчах чемпіонату заявити про себе, і, перш за все, перемагати такі команди, як «Донбас», «Кременчук» та «Дніпро».

Денис Бородай:

- Підготовка до сезону проходить добре. Ми не поспішаємо, виконуємо вправи для усіх м’язових груп, розвиваємось, стаємо сильнішими. Хочеться у новому сезоні зайняти місце вище за третє.

- Минулого року ти виграв на церемонії «Зірки хокейного року» у номінації «Найкращий новачок». Збираєшся повторити свій тріумф?

- Новачком я вже точно не стану, але в інших номінаціях хочу поборотись за нагороду.

Артем Грабовецький та Вадим Петрашенко:

- Минулого року ви грали за юнацьку команду. Як оціните минулий сезон і які перспективи на майбутній?

Петрашенко: - Минулий сезон закінчився вдало для нашої команди, ми стали переможцями ЮХЛ.

Грабовецький: - Чемпіонат був дійсно хороший серед юнаків 2002-2003 року народження. Це чудова можливість підготовитись до сезону УХЛ.

- Головним тренером вашої команди був Олександр Бобкін, він входить і до тренерського штабу найстаршого «Білого Барсу». Чекаєте на «пільговий режим» під час тренувально-навчальних зборів?

Петрашенко: - Ні, звісно ж не буде ніякого «пільгового режиму» (сміється). Олександр Бобкін справедливий тренер, який відноситься до кожного гравця однаково.

Моя головна мета – пробитися і закріпитися в основному складі. Я прикладу максимум зусиль, щоб її досягти.

Грабовецький: - Вже зовсім скоро матчі молодіжного чемпіонату світу і я усіма силами буду намагатись потрапити в збірну.

Також нам обов'язково треба витримувати конкуренцію з старшими за віком гравцями, щоб потрапляти у склад.

Фото з тренування можно подивитися тут!